O nás

 

Voláme sa Diana a Peter a po dvoch rokoch od našej svadby sme sa dozvedeli, že čakáme bábätko. Ešte väčšia radosť bola, keď sme sa dozvedeli, že je to dievčatko. Viete, v celej rodine sami chlapci – „rytieri“ a chýbala nám „princezná“. A tak, sme sa vo februári 2017 stali mladými rodičmi našej krásnej dcérky Soničky.

 

Začalo sa najkrajšie obdobie nášho života. Tešili sme sa z každého dňa. Odrazu nás zastihlo niečo, na čo sme neboli vôbec pripravený. Naše dievčatko sa v 6. mesiaci úplne prestalo hýbať, postupne jej zoslabol sací a prehltací reflex. Momentálne ma zavedenú trachostómiu s umelou pľúcnou ventiláciouPEG na príjem stravy.

 

Sonička je naše slniečko, veľmi snaživé, vnímavé a usmievavé dievčatko, ktoré si svojím krásnym pohľadom dokáže získať všetkých naokolo. Vie, čo chce, z jej pohľadu sa dá dokonale vyčítať, čo sa jej páči a čo nie. Teraz skúša cez deň dýchať sama bez pomoci prístroja. Darí sa jej skvele, z čoho sa veľmi tešíme.

 

Aj napriek všetkým prekážkam robí náš život krásnym. Je naším veľkým zdrojom pozitívnej energie, lásky a preto chceme spoločne bojovať zo všetkých síl. Veríme, že jedného dňa zistíme diagnózu. Splnia sa naše sny a vyrastie z nej samostatný a šťastný človek s veľkým srdcom bojovníka.